X
تبلیغات
http://kafel.asan-web.ir/forum/jafr/

http://kafel.asan-web.ir/forum/jafr/

جفر جامع علي ابن ابيطالب نرم افزارهای اسلامی دانلود مداحی...سخنرانیهای احمد کافی

نرم افزار استخاره فال و چند حساب دیگه از سایتhttp://www.sanjar313.com

1389

مستتر

تصویر

دانلود

37KB

ویژوال بیسیک 6

حسابگر ابجد کبیر ، وسیط و صغیر

چند نمونه فال بر اساس کتاب سر مستتر شیخ بهایی

استخاره قرآنی

درصورت عدم اجرا لازم است آفیس ویا ویژوال بیسیک 6 رانصب کنید

تابستان

+ نوشته شده در  یکشنبه سی و یکم مرداد 1389ساعت 8:41  توسط سیدحمید  | 

دانلود نرم افزار اسم اعظم از سایت خوب http://www.bineshmavara.com

--> -
-->
-->
دانلود نرم افزار اسم اعظم

در این قسمت نرم افزاری را برای شما قرا داده ایم که به صورت دسته بندی شده خواص ۹۹ اسما الهی را برای شما مشخص میکند. این نرم افزار که بسیار جذاب و دارای مطالب متنوعی میباشد به صورت رایگان در اختیار شما قرا گرفته است در این نرم افزار علاوه بر خواص اسما الهی تفسیر و تعداد ذکری هر ختم نیز آمده است بعد از نصب نرم افزار در قسمت بالایی آن سه عدد مشاهده می کنید که اعداد تکرار ذکر شما می باشد که به ترتیب عدد کبیر وسیط وصغیر میباشد لذا باید هر ذکر را به اعداد گفته شده تکرار کرد. اگر سوالی براتون در مورد نرم افزار و یا خواص اسما الهی پیش آمد میتوانید در قسمت پرسش و پاسخ سوال خود را مطرح کنید.بزودی احادیث و روایات متعددی در زمینه اسما الهی و همچنین خواص تمام اسما الهی یعنی هزار اسم الهی را براتون در این قسمت میگذارم.

۱-جهت نصب این نرم افزار ابتدا باید زبان فارسی در ویندوز نصب شود.

روش نصب زبان فارسی:

*CD   ویندوز را در درایو CD قرار دهید.

*در این مسیر Start/Control Panel/Regional and Language options/Languages Tab  دو گزینه موجود را چک بزنید؛ دکمه OK را بزنید.

*پنجره اخیر را دوباره باز کنید و Regional Options Tab و Advanced Tab در اولین منوی کشویی گزینه فارسی را انتخاب کنید؛ دکمه OK را بزنید و کامپیوتر را دوباره راه اندازی کنید.


۲- Microsoft .NET Framework 2  را نصب کنید.


دانلود نرم افزار اسم اعظم


دانلود Microsoft .NET Framework
+ نوشته شده در  شنبه سی ام مرداد 1389ساعت 8:35  توسط سیدحمید  | 

اینم یه روش برای پرواز روح نوشته دکتز [جعفری

دستور العمل ها و تذکرات جهت پرواز روح

شرایط پرواز روح :

۱- مکان : مکان انجام تمرین باید کاملاً آرام باشد و البته نیمه تاریک و حتی الامکان درمکانی تمرین کنیم که انرژی مثبت داشته باشد.

۲- زمان : بهترین زمان برای تمرین سحرگاه می‌باشد در نیمه اول ماه قمری (۱ تا ۱۵دهم ) تمرینات تأثیر بیشتری می‌گذارد در حالتی که قمر در موضع عقرب میباشد تمرین نکنیم ( به تقویم نجومی مراجعه کنید.) در شب هایی که بُعد انرژی بسیار بالا است تمرینات جواب بیشتری می‌دهد.

۳- بو : رایحه ملایم و خوشبو ایجاد آرامش خود می‌کند مثل بوی (عود ، کندر و …)

۴- وضعیت خود شخص

لباس : باید لباس راحت و تمیز پوشید در صورت دسترسی لباس کاملاً سفید باشد.

طهارت : قبل از انجام تمرین باید با طهارت کامل بود. انجام غسل و وضو بسیار اثرگذار می‌باشد.

غذا : استفاده از روش گیاهخواری و ترک حیوانی می تواند تأثیر بسزایی در تمرینات بگذارد.

مصرف گوشت و البته غذاهای مصنوعی مثل همبرگر، سوسیس و … تأثیر منفی در تمرینات می‌گذارد.

۵- ذکر : تکرار بعضی از اذکار و آیات میتواند بسیار کمک کننده باشد.

از ذکر « یا باسط » قبل از تمرین به تعداد ۷۲ مرتبه استفاده کنید.

۶- رو قبله تمرین کنید.

۷- بعد از هر تمرین بابت نتیجه حاصله خداوند را سپاسگذاری کنید.

۸- هرگز در موقع خستگی، گرسنگی و شکم پری، تمرین نکنید.

۹- با اطمینان و اعتماد به نفس تمرین کنید.

و مطمئن باشید که شما توانایی انجام کارهای ماورائی را دارید.

۱۰- تصور ابزار اصلی کار شماست پس تصور پرواز روح را مرتباً در ذهنتان بهنگام و قبل از تمرین مرور کنید.

تمرینات پرواز روح

تمرین اول : ابتدا خود را اینگونه وارد یک حالت خلسه مفید کنید. (Relaxation)

1- بدن را رها کرده به پشت در یک جای نرم و راحت دراز بکشید و با توجه و تمرکز روی دم و بازدم نفس نسبتاً‌عمیق بکشید. (۳ دقیقه)

۲- در مرحله دوم تمرین نفس عمیق را رها کرده و از عدد ۴۰ در ذهن معکوس به سمت عدد ۱ می شماریم و با خود می‌گوئیم : با هر عدد که معکوس به سمت یک می‌شمارم ، بدنم رها ، شَل ، سنگین ، خواب آلوده ، و آرام می‌شود.

۳- در مرحله سوم بدن خود را تصور می‌کنیم ابتدا به پاها نگاه کرده ( البته در تصویر ذهنی) و در ذهن خود مجسم می‌کنیم که پاهایمان کم کم پف می‌کند و بزرگ و بزرگ تر می‌شود در این مرحله همین که این تصور را داشته باشیم خود به خود پاهایمان حالتی مثل پف کردن و سنگینی می‌گیرد. این تجسم را به شکم، سینه، دست ها و کل بدن انتقال می‌دهیم. با انجام صحیح این سه مرحله حالتی مثل سنگینی ، آرامش، رهایی، راحتی، خواب آلودگی، پف کردن دست ها یا پاها، مور مور شدن بدن و … به ما دست می‌دهد که از نشانه های خلسه های مثبت می‌باشد. (در نتیجه فعال شدن سیستم عصبی پاراسمپاتیک می‌باشد.)

حالا بعد از انجام این سه مرحله آماده انجام تمرین پرواز روح می‌باشیم.

بدن خود را کاملاً در حالی که به پشت دراز کشیده‌ایم تجسم می‌کنیم. توجه و تمرکز را معطوف فاصله بین نوک بینی و سقف می‌نمایم ، در ذهن تصور می‌کنیم که کم کم فاصله بین نوک بینی ما و سقف اتاق کمتر و کمتر می‌شود آرام آرام نوک بینی به سقف اتاق می‌رسد بدن ما بالا و بالاتر می‌رود (با انجام مرتب و منظم این تمرین حالتهای خوبی از پرواز روح را تجربه می‌کنیم.) خوب حالا نوبت به این رسیده که خیلی خوب و کامل از این حالت خارج شویم و به حالت طبیعی و معمولی خود برگردیم پس با ۵ شماره از این حالت خارج می‌شویم. یک کاملاً خارج میشوم، دو کاملاًَ به حالت عادی بر می‌گردم، سه با شنیدن شماره پنج خیلی راحت از این حالت خارج می‌شوم و چشم‌هایم را باز می‌کنم،‌ چهار و پنج کاملاً از تمرین خارج شده‌ام.

تذکر : توجه داشته باشید خیلی آرام آرام چشم ها را باز کنید و یک دفعه از جایتان تکان نخورید زیرا حداقل ممکن دچار سردرد شوید.

قبل از پایان هر تمرین این سه جمله را حتماً‌ تکرار کنید :

۱- تمرین بسیار خوبی داشتم.

۲- شاداب، سلامت، پر حس و پر انرژی هستم.

۳- در دفعات بعد خیلی سریعتر، عمیق تر و بهتر وارد حالت خلسه می‌شوم و تجربه بهتری از پرواز روح نصیبم می‌شود.

تمرین دوم : خود را وارد یک خلسه خوب و عمیق می‌کنیم. بعد از آن تصور می‌کنیم که یک طناب از سقف به سمت پائین آویزان شده و ما در حالی که به پشت دراز کشیده‌ایم طناب را با هر دو دست محکم می‌گیریم و می کشیم و کم کم کاملاً‌ به سقف می‌رسیم، اگر این تمرین را خوب انجام دهید آرام آرام متوجه حالتی خاص مثل سبکی، رهایی،‌ بی‌وزنی در بدن خود می‌شود که بعد از انجام تمرینات مرتب و منظم با رعایت شرایط گفته شده انشاء الله به پرواز روح می‌رسیم.

تمرین سوم : ابتدا روی یک مبل راحت وارد یک خلسه مفید و مثبت می‌شویم (درحالی که روی مبل لم داده‌ایم)

بعد تصور می‌کنیم که آرام آرام از مبل جدا شده و کاملاً صاف روی مبل قرار گرفته‌ایم (به حالت نشسته). یعنی از حالت لم دادن خارج شده و بدن کاملاً صاف کمی به سمت جلو آمده.

انجام چند باره این تمرین باعث فعال شدن استعداد پرواز روح در انسان می‌گردد. آنگاه خیلی راحت با ۵ شماره از این حالت خارج می‌شویم.

کلام آخـر

خواننده عزیز و گرامی که علاقه‌مند به سیر در علوم ماورایی هستی، توجه داشته باش که تمام این تمرینات و در واقع هدف از نوشتن این مطالب، رسیدن به خودشناسی می‌باشد که البته منجر به خداشناسی و معرفت هر چه بیشتر به خالق روح شود، ان شاء الله در این خودشناسی لذت بخش موفق و مؤید باشید.

+ نوشته شده در  شنبه سی ام مرداد 1389ساعت 8:24  توسط سیدحمید  | 

تعبیر خواب از سایت http://www.rasekhoon.net

تعبیرخواب برای کامپیوتر تعبیرخواب برای کامپیوتر   

کاملترین تعبیر خواب در ایران . بیش از 855600 هزار کلمه. وبیش از 2735 موضوع قابل جستجو. قابل اجرا در تمام ویندوزها . ازمعبران بزرگ. تعبیر خواب دانیال نبی علیه السلام. تعبیر خواب امام جعفرصادق علیه السلام. تعبیر خواب یوسف نبی علیه السلام. تعبیر خواب اسماعیل بن اشعث. تعبیر خواب خالد اصفهانی. تعبیر خواب محمد بن سیرین. تعبیر خواب ابراهیم کرمانی. تعبیر خواب جابر مغربی. تعبیر خواب جاحظ. تعبیر خواب علامه مجلسی (ره). تعبیر خواب منوچهر مطیعی تهرانی. تعبیر خواب تام چت ویندرا. تعبیر خواب لوک اویتنهاو. تعبیر خواب فروید. تعبیر خواب آنلی بیتون. تعبیر خواب لیلا برایت. تعبیر خواب اچ میلر. تعبیر خواب هانس کورت. بروز شده درتاریخ 1388.11.10
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مرداد 1389ساعت 23:22  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار المثل و حدیث از سایتhttp://www.rasekhoon.net/

  ضرب المثل و حدیث با Zarbol Masal And Hadis 3.7 ضرب المثل و حدیث با Zarbol Masal And Hadis..   

برنامه ای بسیار جالب, کم حجم و مفید در یادگیری و شناخت ضرب المثل ها و احادیث امامان معصوم و پیامبران که توسط استاد محترم آقای دستمالچیان و برخی از دانشجویان رشته کامپیوتر امام علی(ع) یزد تهیه و ساخته شده است. این برنامه شامل 5000 ضرب المثل از کشورهای مختلف از جمله ( ایران,چین,لهستان, یونان و..) میباشد که با زبانی گیرا و جذاب خواننده را ترغیب به مطالعه ضرب المثل ها و احادیث بیشتر میکند.
دریافت فایل برنامه   ( 3.48 مگابایت )    ( 1136 بار دانلود شده ) 
http://www.rasekhoon.net/Software/Download-3826.aspx
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مرداد 1389ساعت 23:21  توسط سیدحمید  | 

دانلود نرم افزار یاد یاران ویژه دفاع مقدس سایت بزرگ راسخون

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مرداد 1389ساعت 23:17  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار اخرین منجی از سایتhttp://www.rasekhoon.net

نرم افزار برنامه اسلامی آخرین منجی ویژه امام زمان (عج)  
برنامه اسلامی آخرین منجی ویژه امام زمان (عج) برنامه اسلامی آخرین منجی ویژه امام زمان (عج)..   

امروزه نرم افزارهای قرآنی و اسلامی در رایانه از علاقه مندان ویژه ای برخوردارند. امروز هم یکی دیگر از این نرم افزارها را به دوستان عزیز معرفی کنیم. نرم افزار آخرین منجی از توليدات جدید سايت گفتگوي ديني می باشد که به مناسبت میلاد امام زمان (عج) منتشر شده است. این نرم افزار حاوي بيش از 60 مقاله در مورد تولد ، زندگينامه ، غيبت ، ظهور و مسائل بعد از ظهور امام زمان(عج) می باشد همچنین حدود 30 پرسش و پاسخ پيرامون امام زمان و شبهات مطرح شده است علاوه بر این مناظرات و سوالات پيرامون امام زمان(عج) و مهدويت در انجمن گفتگوي ديني ، مقالات مهدي شناسي و نحوه برگزاري جشنهاي شعبانيه ، پيامك و اشعار مهدوي ، نواي صوتي و تصويري انتظار شامل مولودي ، كليپهاي زيبا و ناله هاي فراق ، 70 حكايت خواندني از تشرفات و توسلات و ره يافتگان به ساحت مقدس امام زمان(عج) ، معرفي سايتهاي مهدوي با اينترنت رايگان ، معرفي و دانلود كتابهاي مهدويت ، 13 نرم افزار تلفن همراه پيرامون امام عصر(عج) و ... در این نرم افزار گنجانده شده است. این نرم افزار به صورت پرتابل بوده و نيازي به نصب ندارد و تنها با کليک بر روي آيکون برنامه اجرا مي شود که شما مي توانيد با کپي کردن فايل هاي نرم افزار در فلش مموري خود در صورت نياز از آن در محل هاي مختلف که امکان نصب نرم افزار وجود ندارد استفاده کنيد.
 


دریافت فایل برنامه   ( 2.29 مگابایت )    ( 578 بار دانلود شده )
http://www.rasekhoon.net/Software/Download-4854.aspx
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مرداد 1389ساعت 23:10  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار احادیث صوتی امام علی (ع)از سایت دانلودها

نرم افزار احادیث صوتی امام علی (ع) یکی از نرم افزارهای جدید و بسیار مفید و کاربردی منتشر شده برای گوشی های دارای پلنتفرم جاوا می باشد.در این نرم افزار شما می توانید هم متن حدیث را خوانده و هم حدیث مورد نظر را بصورت صوتی گوش دهید.هم اکنون می توانید این نرم افزار کاربردی را از سایت دانلودها دریافت نمایید.

 

hadis نرم افزار احادیث صوتی از امام علی (ع) با فرمت جاوا برای گوشی های موبایل

 

password نرم افزار احادیث صوتی از امام علی (ع) با فرمت جاوا برای گوشی های موبایلپسورد فایل : www.downloadha.com
download نرم افزار احادیث صوتی از امام علی (ع) با فرمت جاوا برای گوشی های موبایل لینک دانلود – 526 کیلوبایت

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مرداد 1389ساعت 22:47  توسط سیدحمید  | 

نسخه ی جدید اسکریپت یاسی بلاگ

نسخه جدید اسکریپت وبلاگدهی یاسی بلاگ yasiblog
catدسته: اسکریپت خدمات, اسکریپت نال, اسکریپت و طراحی سایت, اسکریپت وبلاگ دهی

نسخه ی جدید اسکریپت یاسی بلاگ ، از امکانات گرافیکی بهتر و ظاهر و ابزار های متفاوت تری بهره مند هست. شما با این اسکریپت میتونید خدمات وبلاگ دهی مانند بلگفا و میهن بلاگ  راه بیاندازید این اسکریپت دارای صفحه ی مدیریت کامل برای کاربران و یک مدیریت ساده برای مدیر سایت هست


. فایل htaccess رو هم ویرایش کنید.

فایل دیتابیس اسکریپت به صورت زیپ شده موجوده و برای وارد کردن اطلاعات دیتابیس از فایل yohoo.php استفاده کنید. فایل مدیریت wsd@dmin.php هست و یوزر نیم مدیر : admin و رمز عبور ۱۲۳۴۵۶۰ هست که می تونید در صورت مشکل از phpMyadmin تغییرش بدین.

برای امنیت بیشتر اطلاعات و فایل کوکی رو در فایل های usercp.php و wsd@dmin.php به دلخواه خودتون تغییر بدید.

پسورد:www.vivadl.com

منبع:گروه نرم افزاری ویوا

لینک دانلود مستقیم

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم مرداد 1389ساعت 18:39  توسط سیدحمید  | 

نرم افزارهای ویژه ماه مبارک رمضان

نرم افزارهای ویژه ماه مبارک رمضان – nokia ramadan 2010 ovi
catدسته: اسلامی, موبایل, نرم افزار

با نزدیک شدن ماه مبارک رمضان nokia نرم افزار های این ماه رو عرضه کرد.
در فایل ضمیمه سه برنامه موجود است که به ترتیب شرح مختصری خواهیم داد. این برنامه ها بر روی سیمبین s60v5 و S60v3 قابل اجراست
:prayer times v2
با این برنامه میتونید زمان اوقات شرعی رو مشخص کنید.این برنامه ۱۰۰۰ شهر از ۲۰۰ کشور رو ساپورت میکنه
با قابلیت ویرایش و اضافه کردن شهرهای جدید
با استفاده از GPS می تونید زمان محلی و اوقات شرعی شهرتون و جهت قبله رو رو مشخص کنید
hadith v3.00 plus sonn trmizi
با استفاده از این برنامه میتونید حدیث بخونید
منبع اون کتاب معروف حدیث بخاراییه
دارای قابلیت ارسال احادیث با پیامک و سرچ
quran v4.00
با این برنامه میتونید آیه و سوره با فونت عثمانی رو جستجو کنید
این برنامه این قابلیت رو دارد که ایه ها و سوره ها رو به زبانهای مختلف دنیا ترجمه کنه.
ویژگیهای این برنامه بسیار عالی :
قابلیت دانلود فایلهای صوتی
برنامه ایی کامل همراه با تجوید
قابلیت جستجو در سوره و آیه و کلمات
قابلیت رفتن به آیه و یا سوره
لیست کردن نامحدود از آیات مورد نظر
چک کردن برای نسخه به روز شده
شرح قرآن کریم
قابلیت روشن / خاموش کردن نور پس زمینه
mozzaker v3.00
برنامه ای برای خواندن ذکرهای روزانه شامل ذکرهای صبح و عصر و همچنین ذکرهای استغفار
همچنین با این برنامه ذکرها رو  اس ام اس کنید.

پسورد:www.vivadl.com

منبع:گروه نرم افزاری ویوا

لینک دانلود مستقیم

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم مرداد 1389ساعت 18:31  توسط سیدحمید  | 

فضیلت اعمال مستحبى ماه مبارک رمضان

فضیلت اعمال مستحبى ماه مبارک رمضان
catدسته: دانلود کتاب (ebook), کتاب اسلامی

ماه مبارک رمضان دارای اعمال ویژه ای می باشد که فضیلت اعمال مستحبی این ماه پر برکت در قالب کتاب الکترونیکی گردآوری شده است. در این کتاب احادیثی از پیامبر اعظم (ص) و ائمه معصومین (ع) به همراه ترجمه فارسی در خصوص فضیلت اعمال مستحبى ماه رمضان نقل شده است. این احادیث در باب اعمالی همچون دعا و استغفار، روزهای ماه رمضان، اعتکاف، تلاوت قرآن، افطاری و صدقه دادن می باشد که هم اینک از ویوا دانلود آماده دریافت می باشد.

پسورد :www.vivadl.com

منبع:گروه نرم افزاری ویوا

لینک دانلود مستقیم

لینک دانلود رپیدشر

لینک دانلود ایکس الپار
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم مرداد 1389ساعت 18:5  توسط سیدحمید  | 

فواید دعای اللهم ربّ النور العظيم...»

از محمد ابن عبدالله :جبرئيل پيش من آمد و گفت: يا محمد كسى كه در ماه رمضان، با اين دعا، قبل از افطار، دعا كند، خداوند دعاى او را مستجاب، نماز و روزه او را قبول و ده دعاى او را مستجاب مى‏كند، گناه او را بخشيده، غم و غصه او را از بين برده، گرفتاريهايش را برطرف كرده، حاجات او را برآورده نموده، او را به مقصودش رسانيده، عمل او را با عمل پيامبران و صديقين بالا برده و در روز قيامت چهره او درخشانتر از ماه شب چهارده خواهد بود. گفتم:

چه دعايى است؟ جبرئيل گفت:اللهم ربّ النور العظيم...»


+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم مرداد 1389ساعت 11:4  توسط سیدحمید  | 

[سخنان پيامبر صلّى اللّه عليه و آله و سلّم درباره ماه مبارك رمضان‏]

[سخنان پيامبر صلّى اللّه عليه و آله و سلّم درباره ماه مبارك رمضان‏]
[3 -] سيد قدّس سرّه در «اقبال» از كتاب «بشارة المصطفى لشيعة المرتضى» با استناد آن به «حسن بن على بن فضال» از امام رضا از پدرانش، از امير المؤمنين - درود و سلام بر آنان - روايت نموده كه حضرت فرمودند: رسول خدا صلّى اللّه عليه و آله و سلّم روزى براى ما سخنرانى نمود و فرمود:
«مردم ماه خدا با بركت و رحمت و بخشش گناهان نزديك است، ماهى كه نزد خدا برترين ماه‏ها، روزهايش برترين روزها، شبهايش بهترين شبها و ساعتهاى آن بهترين ساعتهاست، ماهى است كه در آن به ميهمانى خدا دعوت شده و شما را در اين ماه از كسانى قرار داده‏اند كه شايسته كرامت خدا هستند. نفس كشيدن شما در آن تسبيح و خوابيدنتان در آن عبادت و عمل شما در آن مقبول و دعاى شما در آن
                       
مستجاب است. پس با نيتهايى راست، و دلهايى پاك از خدا بخواهيد شما را موفق به روزه آن، و خواندن كتابش نمايد. بدبخت كسى است كه از آمرزش خدا در اين ماه بزرگ محروم شود.
با تشنگى و گرسنگى خود در آن، گرسنگى و تشنگى روز قيامت را بياد آوريد. به فقيران خود صدقه بدهيد، بزرگان خود را در آن احترام كنيد، كوچكترها را مورد رحمت خود قرار دهيد و صله رحم بجا آوريد. زبانهاى خود را حفظ كرده، ديدگان خود را از آنچه نگاه به آن حلال نيست و گوشهاى خود را از آنچه گوش دادن به آن حلال نيست، نگهداريد. با يتيمان مردم مهربانى كنيد تا با يتيمان شما مهربانى شود.
به درگاه خداوند از گناهان خود توبه كنيد. هنگام نماز دستهايتان را با دعا بطرف او بلند كنيد، زيرا اين وقت بهترين اوقات است و خداوند در آن هنگام با نظر رحمت به بندگانش نگاه كرده و هنگامى كه از او بخواهند و با او مناجات نمايند، جواب آنان را مى‏دهد. و اگر او را صدا بزنند، به آنان لبيك مى‏گويد. و اگر دعا كنند، دعايشان را مستجاب مى‏كند.
مردم شما زندانى اعمال خود مى‏باشيد، با استغفار خود را آزاد كنيد. پشتهايتان از گناه سنگين است با طولانى نمودن سجده‏هاى خود آن را سبك نماييد. بدانيد خداوند به عزت خود سوگند خورده است كه سجده‏كنندگان و نمازگزاران را عذاب نكند و در روزى كه مردم براى پروردگار جهانيان برمى‏خيزند، آنان را با آتش نترساند.
                     
مردم كسى كه به مؤمن روزه‏دارى افطار بدهد، ثواب آزاد كردن يك بنده و آمرزش گناهان گذشته خود را دارد. عرض كردند: رسول خدا همه ما نمى‏توانيم اين كار را انجام دهيم. حضرت صلّى اللّه عليه و آله و سلّم فرمودند: از آتش بپرهيزيد، گرچه با نيمدانه خرمايى. از آتش بپرهيزيد، گرچه با جرعه آبى.
مردم هر كدام از شما كه اخلاق خود را در اين ماه اصلاح كند، روزى كه در صراط پاها مى‏لغزد، جوازى بر صراط خواهد داشت. و هر كدام از شما كه بر بنده و كنيز خود آسان بگيرد، خداوند در حساب بر او آسان خواهد گرفت، و كسى كه شرّ خود را در آن باز دارد، خداوند در روزى كه او را ببيند غضب خود را از او باز مى‏دارد. كسى كه يتيمى را بزرگ بدارد، خداوند در روزى كه او را ببيند او را بزرگ خواهد داشت، و كسى كه در اين ماه صله رحم كند، خداوند روزى كه او را ببيند او را به رحمت خود وصل مى‏كند. كسى كه در آن قطع رحم كند، خداوند روزى كه او را مى‏بيند رحمت خود را از او قطع خواهد نمود. و كسى كه يك نماز مستحبى بخواند خداوند براى او خلاصيى از آتش مى‏نويسد. و كسى كه عمل واجبى انجام دهد ثواب كسى كه هفتاد واجب را در ماهى غير از اين ماه انجام دهد، خواهد داشت. و كسى كه در اين ماه زياد بر من صلوات بفرستد، روزى كه ترازوها سبك است، خداوند ترازوى او را سنگين مى‏نمايد. و كسى كه يك آيه از قرآن بخواند، مانند پاداش كسى كه قرآن را در ماهى غير از اين ماه
                    
ختم كند، خواهد داشت.
مردم درهاى بهشت در اين ماه باز است، از پروردگار خود بخواهيد آن را به روى شما نبندد، درهاى جهنم نيز بسته است از پروردگار خود بخواهيد آن را به روى شما باز نكند، شياطين هم در زنجيرند، از پروردگار خود بخواهيد آنان را بر شما مسلط نكند.
امير المؤمنين عليه السّلام فرمود: برخاستم و عرض كردم رسول خدا برترين اعمال در اين ماه چيست؟ فرمودند: ابا الحسن برترين اعمال در اين ماه دورى گزيدن از حرامهاى خداى عزيز و بزرگ است. سپس گريه كرد. عرض كردم چرا گريه مى‏كنى، رسول خدا فرمود: على بخاطر حلال شمردن تو در اين ماه است، گويا با تو هستم و تو براى پروردگارت نماز مى‏خوانى و بدبخت‏ترين اولين و آخرين، همانند «پى كننده شتر ثمود» ضربه‏اى به جلو سرت مى‏زند كه موى صورتت با آنان رنگين مى‏شود.
امير المؤمنين عليه السّلام فرمود: عرض كردم: رسول خدا آيا در آن حال دينم سالم است؟ فرمود: آرى، دينت سالم است. سپس فرمود: على كسى كه تو را بكشد مرا كشته و كسى كه با تو دشمنى كند با من دشمنى نموده و كسى كه به تو ناسزا بگويد، به من ناسزا گفته، زيرا تو مانند نفس من هستى روح تو از روح من و سرشت تو از سرشت من است، خداى عزيز و بزرگ مرا آفريد، تو را نيز آفريد و مرا برگزيد و تو را، من را براى پيامبرى انتخاب نمود و تو را براى امامت اختيار كرد.
                       
بنا بر اين كسى كه امامت تو را انكار كند پيامبرى من را انكار كرده. على تو وصى من، پدر فرزندانم، همسر دخترم و جانشين من در ميان امتم در زندگى من و بعد از مرگ من هستى. امر تو امر من و نهى تو نهى من است. به كسى كه مرا به پيامبرى برانگيخته و مرا بهترين مردم قرار داد، قسم مى‏خورم كه تو حجت خدا بر خلق او و امين او بر رازش، و جانشين او در ميان بندگانش مى‏باشى.» [4 -] از رساترين بشارتهايى كه درباره ماه رمضان وارد شده، نفرين پيامبر صلّى اللّه عليه و آله و سلّم بر كسى كه در آن آمرزيده نشود، مى‏باشد، آنجا كه فرمود: «كسى كه ماه رمضان را بگذراند و آمرزيده نشود، خدا او را نيامرزد.» زيرا اين نفرين با توجه به اين كه او به پيامبرى برانگيخته شد تا رحمتى براى جهانيان باشد، مژده بزرگى براى گستردگى رحمت و عمومى بودن آمرزش در اين ماه مى‏باشد. و اگر غير از اين بود - با توجه به اين كه رحمتى براى جهانيان است - مسلمانى را، گرچه گناهكار باشد، نفرين نمى‏كرد.
[5 -] از مهمترين رواياتى كه در اين مورد وارد شده روايات زيادى است كه درباره زنجير شدن شياطين متمرد، باز شدن درهاى بهشت، گشوده شدن درهاى رحمت، بسته شدن درهاى آتش، ايستادن خداوند در مقابل دشمنان جنّى و صداى منادى خدا از اول ماه تا آخر آن وارد شده است، چيزى كه مانند آن در هيچ ماهى نيامده است. زيرا در مورد ساير ماه‏ها وارد شده كه فقط در ثلث آخر شب چنين مناديى ندا
                      
مى‏كند مگر در شب جمعه كه از اول شب تا صبح اين منادى ندا مى‏كند و همينطور در ماه رجب، ولى در ماه رمضان اين ندا از اول ماه تا آخر آن و تمام شبها و روزهايش وارد شده است.
[6 -] در روايات آمده است كه ماه رمضان مخصوص اجابت دعا و آيه‏ادعوني استجب لكم 40: 60،بخوانيد مرا تا اجابت كنم شما را مى‏باشد.
هر كدام از اين فضايل ارج فراوانى نزد اهلش داشته، با آن منت خدا را بر خود درك نموده، با تشكر و سرور زيادى به استقبال آن رفته و از آن استفاده مى‏كنند ولى غافل و منكر بخاطر از بين بردن امكانات و فرصتها و سهل انگارى، از آن كم بهره يا بى‏بهره است.
از بعضى نقل شده كه مى‏گويند: به زنجير كشيدن شياطين در ماه رمضان فايده زيادى ندارد و گويا تصديق اين مطلب برايش مشكل بوده يا منظور از آن را نفهميده است، در حالى كه اين مطلب در ماه رمضان محسوس بوده و آثار آن از جهت ازدياد عبادات و خيرات در آن، آشكار است، و كسى در آن شكى ندارد. و كسى كه ماهيت شيطان را شناخته و جهت ارتباط او را با بشر و طريقه تأثير او را بداند، مى‏فهمد كه صرف خوددارى از خوردنى و آشاميدنى بخصوص اگر همراه با نگهداشتن زبان از پرگويى باشد، باعث منع دخل و تصرف شيطان در دل روزه‏دار مى‏شود، همانگونه كه در فرمايش معصومين عليهم السّلام به آن اشاره شده است: «با گرسنگى مجارى او
                        
(شيطان) را تنگ نماييد، كه او مانند خون در بدن انسان جارى است».
بهر صورت زيادى عبادات و خيرات و طاعاتى كه از مردم مى‏بينيم، قابل انكار نيست. بله اين مطلب نسبت به همه شياطين و نسبت به جميع مكلّفها نيست. و اين مطلب براى اهل آن روشن است، چنانچه در بعضى از روايات باب صريحا گفته شده كه مراد از شياطين، شياطين متمرّد هستند.
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم مرداد 1389ساعت 10:48  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار و کتاب الکترونیکی دستور العمل های عرفانی از سایتhttp://www.nooreaseman.com

پیشفرض دانلود نرم افزار و کتاب الکترونیکی دستور العمل های عرفانی

مجموعه حاضر شامل دستور العملها، توصيه ها و راهكاريى است در باب سير و سلوك و طى طريقت كه امامان معصوم عليه السلام و عارفان فرزانه به سالكان تقديم داشته اند: آنچه تقديم مى شود تمامى و بهترين آنچه مى بايست ، نيست ، بلكه درآمدى است به باغستان آثار و اقوال عارفان نمونه . مسلما در این دریای مواج فحشا و بی بند وباری تنها کسانی سالم میمانند که قدم در راه عبودیت و بندگی گذاشته و خود را از ذلت بردگی شیطان به عزت بندگی خدا برسانند ، از آنجا که طبع آدمی برنامه پذیر است ، یکی از موثرترین شیوه های نشر معارف عرفانی دستورالعمل هایی است که از طرف بزرگان اخلاق به ما رسیده است . در این مجموعه ، دستورالعمل های عرفانی 13 تن از اصحاب ذوق را گرد آوری کرده و در اختیار شما قرار داده ایم. امید است که با عنایت حضرت محبوب سود بخش باشد.مجموعه حاضر شامل دستور العملها، توصيه های :

دستور العمل های شهید اول : دستور العمل های شهید ثانی : دستور العمل های علامه حلی : دستور العمل های محقق حلی : دستور العمل های فیض کاشانی : دستور العمل های علامه مجلسی : دستور العمل های ابن ابی جمهور احسائی : دستور العمل های آقا محمد بید آبادی : دستور العمل های آقا سید احمد کربلایی : دستور العمل های میرزا جواد آقا ملکی : دستور العمل های آیه الله شاه آبادی : دستور العمل های علامه طباطبایی : دستور العمل های امام خمینی میباشد .

با ذکر 5 صلوات هدیه به اهل بیت(ع)دانلود کنید:


دانلود نرم افزار دستورالعملهای عرفانی
__________________+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم مرداد 1389ساعت 10:17  توسط سیدحمید  | 

حدیثی از علی ع برای هر مشکلی

از آقا امیرالمومنین منقول است که فرمودند:
هر گاه مشکلی مرا پیش می آمد این سه کلمه را بر 3 پاره کاغذ مینوشتم و در آب روان می انداختم و آن مشکل حل میشد. آن سه کلمه اینست:
هو الحافظ و الکافی وحده
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم مرداد 1389ساعت 10:13  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار یکصد موضوع پانصد داستان برای موبایل با فرمت جاوااز سایت شیعه ها

دانلود نرم افزار یکصد موضوع پانصد داستان برای موبایل با فرمت جاوا با لینک مستقیم

از سایت شیعه ها دریافت نمایید.

حجم فایل : ۵۶۹ کیلوبایت

لینک دانلود :  مستقیم


+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:32  توسط سیدحمید  | 

نرم افزارداستانهای ما (جلد ۱) برای موبایل با فرمت جاوا از سایت شیعه ها

نرم افزارداستانهای ما (جلد ۱) برای موبایل با فرمت جاوا با لینک مستقیم از سایت شیعه ها

دریافت نمایید.

حجم فایل :۲۲۲ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم


+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:31  توسط سیدحمید  | 

نرم افزارکلید سعادت برای موبایل با فرمت جاواازسایت شیعه ها

حجم فایل : ۳۷۱ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:30  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار داستانهایی از انوار آسمانی برای موبایل با فرمت جاوااز سایت شیعه ها

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:29  توسط سیدحمید  | 

کتاب الکترونیکی زندگینامه ی امام خمینی (ره) را برای گوشی های موبایل

کتاب الکترونیکی زندگینامه ی امام خمینی (ره) را برای گوشی های موبایل تهیه نموده است

که این کتاب شامل شرح حال جامعی از زندگی امام خمینی (ره) می باشد.فرمت این کتاب جاوا می باشد

و می توانید آن را در اکثر گوشی های موبایل دارای پلنتفرم جاوا نصب کنید. هم اکنون می توانید

با لینک مستقیم از سایت شیعه ها دریافت نمایید.

حجم فایل : ۲۱۴ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم


+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:29  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار موبایل حضرت فاطمه زهرا (س) با فرمت جاوا

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:28  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار نسیم رحمت نسخه یک ویژه ماه مبارک رمضان از سایت شیعه ها

نرم افزار نسیم رحمت نسخه یک ویژه ماه مبارک رمضان ، توسط سایت شیعه ها / اسلام دانلود تولید و

طراح گردیده است.

ویژگی های نرم افزار :

مقالا پیرامون ماه رمضان

مطالبی پیرامون روزه و احکام آن

دریاقت تصاویر ویژه ماه رمضان

دریافت فایل های صوتی

و قابلیت اجرا در ویندوزهای مختلف

و…

با لینک مستقیم از سایت شیعه ها دریافت نمایید.

 

راهنما : تمامی توضیحات لازم برای پشتیبانی و مسائل مرتبط در نرم افزار می باشد که می توانید

مطالعه نمایید.

حجم فایل : ۲ مگابایت

لینک دانلود : مستقیم


+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:27  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار خدا در دیدگاه امام علی علیه السلام برای موبایل با فرمت جاوااز سایت شیعه ها

حجم فایل : ۱۴۱ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:26  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار چشم به راه مهدی برای موبایل با فرمت جاوا از سایت شیعه ها

حجم فایل : ۳۸۷ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:25  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار ریحانه النبی ۸۹ برای رایانه از سایت شیعه ها

حجم فایل : ۱٫۹ مگابایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:24  توسط سیدحمید  | 

نرم افزارصد بیست درس از سیره حضرت محمد از سایت شیعه ها

حجم فایل : ۱۷۰ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:23  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار دویست داستان حضرت ینب و مصائب اون حضرت از سایت شیعه ها

حجم فایل : ۲۶۸ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:22  توسط سیدحمید  | 

داستانهای اصول کافی برای موبایل با فرمت جاوااز سایت شیعه ها

حجم فایل : ۵۱۱ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:15  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار جامع آیات و احادیث موضوعی نماز (جلد ۲)برای موبایل با فرمت جاوا

حجم فایل : ۵۴۰ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

 
+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:14  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار جامع آیات و احادیث موضوعی نماز (جلد ۱) برای موبایل با فرمت جاوااز سایت شیعه ها

حجم فایل : ۴۲۵ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:14  توسط سیدحمید  | 

کتاب کرامات حضرت فاطمه زهرا ( سلام الله علیها ) برای موبایل با فرمت جاوا

حجم فایل : ۱۲۷ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:13  توسط سیدحمید  | 

دانلود نرم افزار رایگان المبین ۳٫۲٫۵ برای رایانه

حجم فایل : ۲٫۸۱ مگابایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:12  توسط سیدحمید  | 

دانلود نرم افزار اخلاق معاشرت برای موبایل با فرمت جاوا

حجم فایل : ۲۹۳ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:11  توسط سیدحمید  | 

دانلود کتاب الکترونیکی خطبه فدک برای موبایل با فرمت جاوا

حجم فایل : ۱۱۳ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 16:7  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار جاوا 82 پرسش برای موبایل

حجم فایل : ۲۹۸ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 15:59  توسط سیدحمید  | 

دانلود نرم افزار موبایل یکهزار سخن از حضرت علی علیه السلام با فرمت جاوا

حجم فایل : ۴۴۵ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقی
+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 15:56  توسط سیدحمید  | 

کتاب مذهبی زندگانی حضرت زهرا

حجم فایل : ۶۱۵ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 15:54  توسط سیدحمید  | 

دانلود نرم افزار دانستنیهای شیطان از سایت شیعه ها

حجم فایل : ۳۸۷ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 15:53  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار دانستنیهای مهدوی برای موبایل

کتابخانه دیجیتالی شامل :
بیش از ۸۰۰ موضوع پیرامون امام زمان (عج) به صورت الفبائی :
شامل : حرف « آ» : آخرالزمان ، آستانه سامرا ، حرف « ا» :  ابدال ، ابوالادیان، حرف «ب» :  باب ، بابیه ، حرف «پ»: پایان تاریخ ، حرف «ت» : تاریخ سیاسی غیبت امام دوازدهم ، حرف «ث»: ثاراللّه ، حرف «ج» : جارودیه ، جبرئیل ، حرف «ح»:  حجت ، حرز حضرت مهدی ، حرف «خ»:  خاتم الاوصیاء ، خروج خراسانی ، حرف «د» : دابة الارض ، دادگستر جهان ، حرف «ذ» : ذوالفقار ، ذی طوی حرف «ر» : راه مهدی ، رجعت ، حرف «ز» : زمینه سازان ظهور ، ویژگی‏های زمینه سازان‏ ، حرف «س» : سامرا ، سربداران، حرف «ش» : شاهدان ولادت مهدی ، شرایط ظهور ، حرف «ص» : صاحب الامر ، صاحب الدار حرف «ط» : طالقان ، طرید ، حرف «ظ» : ظهور ، ظهور حضرت مهدی از دیدگاه اسلام و مذاهب جهان‏ ، حرف «غ» : غریم ، غلام ، حرف «ف» : فترت ، فراگیر شدن ظلم و جور و غیره …

ویژگیها : امکان نصب بر روی تمامی گوشیهای موبایل ،نرم افزار با زبان برنامه نویسی java و jad تهیه شده . عملکرد مستقل برنامه برای نمایش و تایپ زبان فارسی پشتیبانی از زبان فارسی در تمام گوشی ها) پشتیبانی از صفحات لمسی) ، جستجوی پیشرفته در متن ، امکان تغیر فونت در متن ، رنگی شدن اعراب در متن ، امکان تغییر تم ، امکان پرش به صفحه ، قابلیت تماشای عکس در متون ، سرعت بالا و حجم بسیار کم نرم افزار کیلوبایت۵۰۰ KB ، امکان عضویت به منظور اطلاع رسانی در مورد محصولات و نسخه های جدید ، قابل اجرا در تلفن های همراه ، رایانه

حجم فایل : ۵۱۶ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 15:49  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار دانستنیهای حضرت زینب حضرت رقیه


حجم فایل : ۱۷۳ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 15:48  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار موبایل مجموعه ای از اذکار اسلامی

حجم فایل :۲۰ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 15:47  توسط سیدحمید  | 

دانلود نرم افزار جاوا جامع الاحکام ایت الله خامنه ای

نرم افزارجامع الاحکامآیت الله خامنه ای نرم افزاری جامع برای کسانی می باشد که آیت الله العظمی خامنه ای را به عنوان مرجع تقلید خود انتخاب کرده اند و مایلند تا کتابهای الاستفتائات و راهنمای فتواهای ایشان را همراه خود داشته باشند.تمامی این کتاب ها در این نرم افزار موجود می باشند و باتوجه به جاوا بودن این نرم افزار می توانید از آن در اکثر گوشی هایی که دارای پلنتفرم جاوا می باشند استفاده کنید.

حجم فایل :۶۵۲ کیلوبایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 15:45  توسط سیدحمید  | 

دانلود نرم افزار موبایل معراج السعاده

حجم فایل : ۱٫۲ مگابایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 15:41  توسط سیدحمید  | 

نرم افزار موبایل – نرم افزار (جامع الاحکام) ایت الله مکارم شیرازی از سایت شیعه ها

مجموعه کتب فوق در یک نرم افزار (جامع الاحکام)

امکانات نرم افزار :
* پوسته تمام گرافیکی، زیبا و منحصر بفرد
* نمایش متن فارسی و عربی مستقل از گوشی
* نمایش صفحات مطالب نرم افزار و سهولت در رفتن به صفحه قبل و بعد
* نمایش درختی فهرست مطالب جهت دسترسی آسان و رفتن از یک فهرست به زیر فهرست آن
* جستجوی سریع و در عین حال دقیق و قدرتمند
* نمایش نتایج جستجو به صورت صفحات یافت شده به همراه عناوین مربوط به آن بعد از جستجو
* نمایش نتایج جستجو به صورت متن یافت شده در متن با رنگی دیگر جهت مشاهده آسان
* پشتیبانی از قلم نوری و صفحات لمسی
* چرخش متن جهت مطالعه آسان متن
* امکان تغییر فونت جهت خواندن بهتر متن در گوشیهای مختلف ( ۳ اندازه مختلف )
* نمایش لغزشگر متن جهت آگاهی کاربر از مکان جاری خط در صفحه
* میانبر جهت رفتن به یک صفحه یا مسئله خاص
* نشانه گذاری ( بوکمارک ) آخرین صفحه بازدید شده بصورت اتوماتیک
* نمایش صفحه جاری به همراه تعداد کل صفحات هنگام نمایش متن

این نرم افزار بر روی تمامی گوشیهایی که از جاوا پشتیبانی میکنند قابلیت اجرا را دارد.

حجم فایل : ۱٫۶۹ مگابایت

لینک دانلود : مستقیم

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 15:39  توسط سیدحمید  | 

دانلود نرم افزار مذهبي احاديث ويژه ماه مبارك رمضان

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 15:37  توسط سیدحمید  | 

دانلود نرم افزار انوار اخلاقی از سایت http://www.gorgani.ir/

نرم افزار تلفن همراه انوار اخلاقی مجموعهمباحث اخلاقی معظم له است که در حال حاضر گزیده ای از آن را تهیه نموده ایم


http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gifhttp://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif
+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 11:2  توسط سیدحمید  | 

دانلود جامع احکام از سایت http://www.gorgani.ir

نرم افزار تلفن همراه « جامع احکام » شامل : توضیح المسائل معظم له ، مناسک حج ، پاسخ به جدید ترین استفتائات جلدهای 1 و2 ، زندگی نامه و خداشناسی از دیدگاه علم می باشد .
که توسط جناب آقای قنبری تهیه و تنظیم شده و برای ایشان از خداوند متعال آرزوی موفقیت را خواستاریم

http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gifhttp://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif
+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 11:1  توسط سیدحمید  | 

دانلود نرم افزار چهل حدیث از سایت http://www.gorgani.ir

هل حدیث با موضوع قرآن کریم

پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله العظمی علوی گرگانی «مدظله العالی» برای ترویج احادیث اهل بیت عصمت و طهارت «علیهم السلام» اقدام به تهیه و تنظیم « چهل حدیث » با موضوع های متفاوت در قالب فلش و اسکرین سیور نمود .
و برای اولین بار چهل حدیث با موضوع « قرآن کریم »
جهت دریافت بصورت فلش اینجا را کلیک نمایید . ( حجم : 3.93 MB )
جهت دریافت بصورت اسکرین سیور اینجا را کلیک نمایید . ( حجم : 4.04 MB )
را بر روی پایگاه قرار داده تا مورد استفاده عموم قرار گیرد .

ر
http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gifhttp://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif
http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gifhttp://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif
http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gifhttp://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif
http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gifhttp://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif
http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gifhttp://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif
http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gifhttp://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif  http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif
+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 11:0  توسط سیدحمید  | 

دانلود نرم افزار اشنایی با اعتکاف و احام ان از سایتhttp://www.gorgani.ir

نرم افزار « آشنایی با اعتکاف و احکام آن » با حجم 8 مگابایت به صورت zip که تحت اشراف حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی «مدظله العالی» و شامل 90 استفتاء پیرامون اعتکاف می باشد ، بصورت کتاب الکترونیکی در آمده تا در دسترس عموم مردم قرار گیرد .

دانلود نرم افزار
راهنمای نصب نرم افزار

http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gifhttp://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif
+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 10:58  توسط سیدحمید  | 

دانلود نرم افزار نور المهدی از سایتhttp://www.gorgani.ir

http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gifhttp://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif http://www.cultura.ufpa.br/dicas/arq/ima/flor/flor248.gif

نرم افزار « نورالهدی » با حجم 12 مگابایت به صورت zip که شامل متن کتاب شریف عروةالوثقی با حواشی حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی «مدظله العالی» می باشد و بصورت کتاب الکترونیکی در آمده تا در دسترس عموم مردم قرار گیرد .

دانلود نرم افزار
راهنمای نصب نرم افزار

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مرداد 1389ساعت 10:57  توسط سیدحمید  | 

مطالب قدیمی‌تر
 
EveryWhereChat Free Flash Chatrooms